IT-Matchmaker
by Trovarit
MENU
Buradasınız:

IT-Matchmaker ile yazılım arama

Trovarit, IT-Matchmaker® adı altında yayınladığı platform ile, iş yazılım seçim ve değerlendirme süreçlerinde, başarısı kanıtlanmış yöntem, araç ve hizmetler sunmaktadır. Hızlı pazar araştırma ve analizinden, detaylı analiz, tekliflendirme ve değerlendirmeye kadar, baştan uca kolay bir şekilde yönetilebilen araçlar sayesinde, fimalar, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri bulabiliri.

IT-Matchmaker®' ın temelinde, kullanıcıların özel ihtiyaçlarını tanımladığı bir kontrol listesi üzerinden girerek, pazarda bu ihtiyaçlara cevap verecek tedarikçi çözümlerini, fonksiyonel ve teknolojik olarak karşılaştırabilir. Uygun çözümlerin karşılama dereceleri, kriter karşılama seviyelerine hızlıca ulaşarak, toplu bir değerlendirme raporu elde edebilir. Ayrıca, veritabanı üzerinden, uygun çözümü sağlayan yazılım tedarikçilerinin, şirket profillerini ve refaranslarını da inceleyebilir.

Bu benzersiz veri tabanı, Trovarit ve yazılım tedarikçileri ile yapılan çalışmalar, pazardaki trendler, anket çalışmaları gibi faaliyetlerle sürekli güncellenmektedir.

Yazılım Arama
Nasıl çalışır?
Webinars
Ürünler
IT-Matchmaker® infopackage
IT-Matchmaker® roadmap
IT-Matchmaker® quicksearch
IT-Matchmaker® compact
IT-Matchmaker® professional
IT-Matchmaker® Top20 Report
IT-Matchmaker® project
IT-Matchmaking
Profesyonel Yazılım Seçimi
İhtiyaç Belirleme Şablonu
Tekliflendirme
Başarı Hikayeleri - Referanslar
Hizmetler
Katılım
Fiyatlar & Şartlar
Hakkımızda
İletişim
Yasal Bilgiler ve Uyarılar
Makaleler, Raporlar