IT-Matchmaker
by Trovarit
MENU
Buradasınız:

EDT Center Danışmanlık ve Eğitim Tic. Ltd. Şti.

İçerenköy Mh. Topçu İbrahim Sk. No:8 -10 D / 5
34752 Ataşehir – İstanbul

Tel   +90 (0) 541 946 50 00
Mail  muharrem.gezer@trovarit.com

 

Trovarit AG

Campus-Boulevard 57
52074 Aachen

Almanya

Tel  +49 (0)241 40009-0 
Faks +49 (0)241 40009-11
Mail info@trovarit.com
Web

www.trovarit.com
www.it-matchmaker.com

Yönetim Kurulu 

     Peter Treutlein

     Dr. Karsten Sontow

Genel Müdür

    Muharrem Gezer

 

 

Yasal Bilgiler - Uyarılar

 

Web Sayfası içeriği

TROVARIT AG ; bu web sayfasında bulunan veya bu web sayfasından ulaşılabilecek olan bilgilerin, bu sayfayla bağlantılı olan başka sayfalardaki veya bu sayfadaki referansların, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında hukukî sorumluluğu veya taahhüdü doğrudan veya dolaylı şekilde üstlenme konusunda güvence vermediği gibi; nasıl ve ne şekilde olursa olsun herhangi bir kişi veya kuruluş tarafından bu web sayfasının kullanılmasından doğacak veya bu sayfaya dayanılmasından doğacak kayıp ve zarardan (ve bunların süregelmesinden) dolayı herhangi bir sorumluluk yüklenmez.

 Trovarit, web sitesi içeriğini önceden haber vermeksizin, değiştirme, düzeltme ya da silme hakkına sahiptir.

Linkler

Trovarit AG, site içerisinde direk yada dolaylı yollarla sunulan harici web sitelerinin erişilebilirliği, doğruluğu ve güncelliği konusunda sorumlu değildir. Bu harici siteler üzerindeki sunulan bilgilerin kullanımından dolayı doğacak zararlardan ya da yasal olmayan, yanlış yada bütünlüğü bulunmayan içerikten sorumlu değildir.

Telif Hakkı

Bu site içerisindeki tüm yayınlarda Trovarit, telif haklarını uyma konusunda çaba gösterir. Herhangi bir sebeple, telif hakları ile ilgili bir sorun oluştuğunda Trovarit, ilgili objeyi yayından kaldırabilir ya da gerekli görülen yerlere bildirimlerde bulunabilir.

Sitede kullanılan veya görüntülenen ticari markalar (kullanılan ticari marka, hizmet markası, logo..) ilgili firmaların tescilli ve ya tescilsiz ticari markalarıdır. Bu sitedeki veya sağlanan içerikteki hiçbir şey herhangi bir suç işleyerek veya ihlalde bulunarak, hak sahibinin itiraz etmemesi için müdahalede bulunularak veya herhangi bir lisans veya hak çiğnenerek veya sitede adı geçen ürünlerin ticari sahibinin izni olmadan kullanılmamıştır.

TROVARIT Danismanlik LTD.STI., bu internet alanlarındaki (http://www.trovarit.com.tr/ ve http://www.it-matchmaker.com.tr/ ) içeriğin telif hakkını elinde tutar. Hiçbir grafik, metin ya da elektronik yayın Trovarit ‘in izni olmadan kullanılamaz.

Yazılım Arama
Nasıl çalışır?
Webinars
Ürünler
IT-Matchmaker® infopackage
IT-Matchmaker® roadmap
IT-Matchmaker® quicksearch
IT-Matchmaker® compact
IT-Matchmaker® professional
IT-Matchmaker® Top20 Report
IT-Matchmaker® project
IT-Matchmaking
Profesyonel Yazılım Seçimi
İhtiyaç Belirleme Şablonu
Tekliflendirme
Başarı Hikayeleri - Referanslar
Hizmetler
Katılım
Fiyatlar & Şartlar
Hakkımızda
İletişim
Yasal Bilgiler ve Uyarılar
Makaleler, Raporlar