IT-Matchmaker
by Trovarit
MENU
Buradasınız:

 

Yasal Bilgiler - Uyarılar

 

Web Sayfası içeriği

TROVARIT ; bu web sayfasında bulunan veya bu web sayfasından ulaşılabilecek olan bilgilerin, bu sayfayla bağlantılı olan başka sayfalardaki veya bu sayfadaki referansların, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında hukukî sorumluluğu veya taahhüdü doğrudan veya dolaylı şekilde üstlenme konusunda güvence vermediği gibi; nasıl ve ne şekilde olursa olsun herhangi bir kişi veya kuruluş tarafından bu web sayfasının kullanılmasından doğacak veya bu sayfaya dayanılmasından doğacak kayıp ve zarardan (ve bunların süregelmesinden) dolayı herhangi bir sorumluluk yüklenmez.

Trovarit, web sitesi içeriğini önceden haber vermeksizin, değiştirme, düzeltme ya da silme hakkına sahiptir.

Linkler

Trovarit, site içerisinde direk yada dolaylı yollarla sunulan harici web sitelerinin erişilebilirliği, doğruluğu ve güncelliği konusunda sorumlu değildir. Bu harici siteler üzerindeki sunulan bilgilerin kullanımından dolayı doğacak zararlardan ya da yasal olmayan, yanlış yada bütünlüğü bulunmayan içerikten sorumlu değildir.

Telif Hakkı

Bu site içerisindeki tüm yayınlarda Trovarit, telif haklarını uyma konusunda çaba gösterir. Herhangi bir sebeple, telif hakları ile ilgili bir sorun oluştuğunda Trovarit, ilgili objeyi yayından kaldırabilir ya da gerekli görülen yerlere bildirimlerde bulunabilir.

Sitede kullanılan veya görüntülenen ticari markalar (kullanılan ticari marka, hizmet markası, logo..) ilgili firmaların tescilli ve ya tescilsiz ticari markalarıdır. Bu sitedeki veya sağlanan içerikteki hiçbir şey herhangi bir suç işleyerek veya ihlalde bulunarak, hak sahibinin itiraz etmemesi için müdahalede bulunularak veya herhangi bir lisans veya hak çiğnenerek veya sitede adı geçen ürünlerin ticari sahibinin izni olmadan kullanılmamıştır.

TROVARIT AG bu internet alanlarındaki (http://www.trovarit.com.tr/ ve http://www.it-matchmaker.com.tr/ ) içeriğin telif hakkını elinde tutar. Hiçbir grafik, metin ya da elektronik yayın Trovarit ‘in izni olmadan kullanılamaz.

Yazılım Arama
Nasıl çalışır?
Webinars
Ürünler
IT-Matchmaker® infopackage
IT-Matchmaker® roadmap
IT-Matchmaker® quicksearch
IT-Matchmaker® compact
IT-Matchmaker® professional
IT-Matchmaker® Top20 Report
IT-Matchmaker® project
IT-Matchmaking
Profesyonel Yazılım Seçimi
İhtiyaç Belirleme Şablonu
Tekliflendirme
Başarı Hikayeleri - Referanslar
Hizmetler
Katılım
Fiyatlar & Şartlar
Hakkımızda
İletişim
Yasal Bilgiler ve Uyarılar
Makaleler, Raporlar